Studencka konferencja mykologiczna MycoRise Up!

Trzecia edycja studenckiej konferencji mykologicznej MycoRise Up! Youth in Mycology odbędzie się w dniach od 27 do 29 maja w Warszawie. Organizatorzy, studenci i doktoranci Instytutu Biologii Ewolucyjnej Wydziału Biologii oraz Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego, serdecznie zapraszają.

Konferencja przeznaczona jest przede wszystkim dla studentów i doktorantów zainteresowanych mykologią, można będzie prezentować na niej również prace literaturowe. Celem wydarzenia jest wymiana wiedzy mykologicznej pomiędzy młodymi badaczami: studentami studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich.

Szczegółowe informacje na stronie www konferencji MycoRise Up! oraz w zaproszeniu Invitation to the 3rd edition of MycoRise Up! Conference. Wydarzenie w całości zaplanowane jest w języku angielskim.

Organizatorami konferencji są: Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego, Polskie Towarzystwo Mykologiczne, Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk oraz KBMikro Koło Biologii Mikroorganizmów.