12. Forum Młodych Naukowców EMBO w CNBCh UW

12. Forum Młodych Naukowców EMBO (EYSF) odbędzie się w dniach 21 i 22 października 2021 r. w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Wydział Biologii UW patronuje temu wydarzeniu.

EMBO to międzynarodowa prestiżowa konferencja skierowana do młodych naukowców. Planowany dwudniowy program obejmuje prelekcje i sesje seminaryjne na różnorodne tematy związane z biologią molekularną, takie jak mikrobiologia, genomika, biologia strukturalna i biologia ewolucyjna, a także dyskusje na temat rozwoju kariery. W trakcie konferencji odbędzie się także sesja posterowa. 12. edycja Forum Młodych Naukowców EMBO będzie dla uczestników doskonałą okazją do poszerzenia perspektyw poza podstawowy zakres zainteresowań, nawiązania kontaktów, które przekształcą się w wspólne projekty, a także rozwinięcia nowych pomysłów zarówno na badania jak i przyszłe przedsięwzięcia poza środowiskiem akademickim.

Organizatorami konferencji są dr Maria Górna (Wydział Chemii, CNBCh UW), dr hab. Anna Karnkowska (Wydział Biologii, CNBCh UW) oraz dr hab. Agata Starosta (Instytut Biochemii i Biofizyki PAN).

Więcej informacji, w tym szczegółowy program wydarzenia, na stronie konferencji EMBO.