Zajęcia hydrobiologiczne dla szkoły patronackiej na Wydziale Biologii UW
25 06 2026
Uczniowie klasy II B Liceum im. Narcyzy Żmichowskiej, pod opieką wychowawczyni Magdaleny Żołek, odwiedzili Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, aby wziąć udział w zajęciach poświęconych organizmom żyjącym w środowisku wodnym. Zajęcia ...
Czytaj więcej