Dzień Otwarty UW – poznaj Wydział Biologii!

02 04 2025
Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się 12 kwietnia (sobota) na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Na kandydatów czekać będą stoiska jednostek uniwersyteckich, w tym i Wydziału Biologii. Zapraszamy!
Przedstawiciele Wydziału Biologii od godz. 10.00 do 16.00 będą czekać na kandydatów, gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji i samych studiów. Już o godz. 13.00 w Audytorium Maximum w sali. A. Mickiewicza będzie można osobiście porozmawiać z prodziekanem ds. studenckich Wydziału Biologii Uw dr. Takao Ishikawą.
Godzinę później w sali Audytorium Maximum C dr Ishikawa będzie moderował panel dyskusyjny „Jak skutecznie chronić przyrodę?”, podczas którego eksperci z Wydziału Biologii UW dr hab. Monika Mętrak, dr hab. Andrzej Mikulski, dr Łukasz Kozub, przedstawią różne aspekty ochrony przyrody i podpowiedzą, gdzie szukać informacji na ten temat.
Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego to okazja do lepszego poznania największej uczelni w kraju: oferty studiów, zasad rekrutacji, działalności kół naukowych, wolontariatu czy zespołów kulturalnych i drużyn sportowych.
Przypominamy, że rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie na UW rozpocznie się 5 czerwca i potrwa do 9 lipca. Wyniki ogłoszone zostaną 22 lipca. Rekrutacja prowadzona jest przez system Internetowej Rekrutacji Kandydatów.