Wybory uzupełniające do Rady Wydziału Biologii w kadencji 2020-2024 – pozostali nauczyciele akademiccy

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Biologii UW zwołuje zebranie wyborcze pozostałych nauczycieli akademickich (nauczyciele nieposiadający stopnia dr hab. i niezatrudnieni na stanowisku profesora uczelni) w celu wyboru uzupełniającego do Rady Wydziału Biologii w kadencji 2020 – 2024 (1 mandat)

Głosowania odbędą się za pośrednictwem sieci elektronicznej (moduł wyborczy USOS).

Rozpoczęcie głosowania:

I tura: 15 marca 2021 godzina 10.00 – 16 marca 2021 godzina 10.00

Daty i godziny rozpoczęcia ewentualnych kolejnych tur głosowań znajdują się w harmonogramie wyborów.

Szczegółowe informacje dotyczące czynnego i biernego prawa wyborczego oraz sposobu głosowania podano w materiałach informacyjnych.

dr Radosław Mazur – przewodniczący WKW
dr Anna Kiersztan – zastępca przewodniczącego WKW

Dostępne materiały:

1. Wybory uzupełniające RW WB – pismo informacyjne (pdf)
  2. harmonogram wyborów RW WB pozostali nauczyciele (pdf)
  3. wzór oświadczenia (docx)
  4. wzór zgody (docx)
  5. USOS instrukcja głosowania (pdf)
  6. Aktualna lista kandydatów
  7. Protokoły z głosowań (pdf)