Wybory Uzupełniające Członka Kolegium Elektorów UW – pozostali nauczyciele akademiccy

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Biologii UW zwołuje zebranie wyborcze pozostałych nauczycieli akademickich w celu wyboru uzupełniającego Członka Kolegium Elektorów UW w kadencji 2020 – 2024 (1 mandat).

Głosowania odbędą się za pośrednictwem sieci elektronicznej (moduł wyborczy USOS).

Rozpoczęcie głosowania:
I tura: 4 listopada 2021 godzina 10.00 – 5 listopada 2021 godzina 10.00
Daty i godziny rozpoczęcia ewentualnych kolejnych tur głosowań znajdują się w harmonogramie wyborów.
Szczegółowe informacje dotyczące czynnego i biernego prawa wyborczego, trybu zgłaszania kandydatów oraz sposobu głosowania podano w materiałach informacyjnych.

dr Radosław Mazur
przewodniczący WKW
dr Anna Kiersztan
zastępca przewodniczącego WKW