Wybory delegatów Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej w Uniwersytecie Warszawskim

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Biologii UW zwołuje zebranie wyborcze pracowników Wydziału Biologii będących członkami Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej w Uniwersytecie Warszawskim w celu wyboru delegatów (3 mandaty) na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze.

Głosowanie odbędzie się za pośrednictwem sieci elektronicznej (moduł wyborczy USOS – logowanie za pośrednictwem Centralnego Serwera Uwierzytelniania UW).

Rozpoczęcie głosowania 16 marca 2022 r. (środa) godz. 10:00; czas trwania 24 godziny.

W dniu 16 marca w godzinach 10.00-15.00 w sali informatycznej 201A przedstawiciele Wydziałowej Komisji Wyborczej będą pełnić dyżur i pomagać głosującym w razie problemów (np. brak dostępu do komputera).

Kandydatury można zgłaszać do 14 marca 2022 do godziny 10.00 za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres wkw@biol.uw.edu.pl lub w dziekanacie głównym u Pani Emilii Kurowskiej. Formularz zgłoszenia kandydatury jest dostępny w dziekanacie głównym oraz na stronie www Wydziału w dziale aktualności.
dr Radosław Mazur
przewodniczący WKW

Dostępne materiały:

1. formularz_kandydata
  2. USOS instrukcja głosowania
  3. aktualna lista kandydatów: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oPoHTxdCBTkWWNFJYvZH9FmM8UtLITkXl-UACjiQ414/edit#gid=0