Wybory Członków Rady Naukowej Dyscypliny Nauki Biologiczne – profesorowie i doktorzy habilitowani

Wybory Członków Rady Naukowej Dyscypliny Nauki Biologiczne  – profesorowie i doktorzy habilitowani

Głosowania odbędą się za pośrednictwem sieci elektronicznej (moduł wyborczy USOS).

Rozpoczęcie głosowania:

I tura: 7 stycznia 2021 godzina 10.00 – 8 stycznia 2021 godzina 10.00

Daty i godziny rozpoczęcia ewentualnych kolejnych tur głosowań znajdują się w harmonogramie wyborów.

Szczegółowe informacje dotyczące czynnego i biernego prawa wyborczego, trybu zgłaszania kandydatów oraz sposobu głosowania podano w materiałach informacyjnych.

dr Radosław Mazur
przewodniczący WKW