Sześć projektów z Wydziału Biologii uzyskało dofinansowanie z FID-u

Sześć projektów zgłoszonych przez pracowników Wydziału Biologii uzyskało dofinansowanie w ramach XVII edycji Konkursu Funduszu Innowacji Dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Całkowita kwota zdobytych środków to ponad 355 tys. zł. Gratulujemy!

Dofinansowanie uzyskały następujące projekty:

• Molekularne techniki analizy RNA – dofinansowanie w wysokości 60 tys. zł;
  • Mobilne laboratorium genetyki środowiskowej – dofinansowanie w wysokości 44 800 zł;
  • Hodowla komórek zwierzęcych – zaawansowane techniki prowadzenia hodowli komórek in vitro w warunkach hipoksji – dofinansowanie w wysokości 147 tys. zł;
  • Zwierzęta w badaniach naukowych – dofinansowanie w wysokości 35 609 zł;
  • Patogeneza chorób pasożytniczych – fakultet – dofinansowanie w wysokości 57 900 zł;
  • Fascynujący i bezpieczny świat wokół nas – wzrost efektywności kształcenia przyszłych nauczycieli chemii i biologii oraz pogłębienie wiedzy i umiejętności studentów kierunków humanistycznych dotyczących bezpiecznego postępowania i eksperymentowania z substancjami obecnymi w życiu codziennym – dofinansowanie dla Wydziału Biologii i Wydziału Chemii w wysokości 10 tys. zł.

Dofinansowanie w ramach konkursu uzyskało 13 projektów z Uniwersytetu Warszawskiego na łączną kwotę 864 963 zł.