Szanowni Państwo, Drukuj
niedziela, 22 marca 2020 16:16

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim Państwu, którzy zaangażowali się w dostosowanie sposobu prowadzenia zajęć do szczególnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy!

Dzięki działaniom jakie Państwo podjęli, wiele przedmiotów możemy prowadzić in silico. Chciałbym, aby zaangażowanie nas wszystkich i wsparcie Samorządu Studentów pozwoliło na planowe zrealizowanie programów  ostatnich lat studiów I. i II. stopnia. Liczę na to, że nawet kontaktując się wyłącznie na odległość, uda się Państwu otoczyć opieką studentów przygotowujących prace dyplomowe, co uchroni nas przed przesuwaniem terminów ich obron.

Niestety jest zbyt wiele niewiadomych, żeby w chwili obecnej bezbłędnie przewidzieć co będzie dalej.

Dlatego mogę jedynie za mistrzem Młynarskim powiedzieć “róbmy swoje”, za co z góry gorąco Państwu dziękuję!

Z wyrazami szacunku,
Piotr Borsuk