Ogłoszenie konkursu “Nowe Idee” w Priorytetowym Obszarze Badawczym I (IDUB)

W ramach programu “Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” ogłoszono konkurs “Nowe Idee” w Priorytetowym Obszarze Badawczym I. Jest on skierowany do pracowników badawczych lub badawczo-dydaktycznych, posiadających co najmniej stopień naukowy doktora zaliczany do liczby N, oraz do zespołów pracowników, reprezentowanych przez kierownika projektu.

Najważniejsze informacje dotyczące konkursu:

• rozpoczęcie naboru wniosków: 19.07.2021 r.
  • zakończenie naboru wniosków: 28.08.2021 r.
  • budżet konkursu: 700 000 zł
  • budżet projektu: 30 000 – 100 000 zł
  • czas trwania projektu: do 28.02.2023 r.

6 sierpnia (godz. 12.00) na platformie Zoom odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone składaniu wniosków, w którym wezmą udział: prof. dr hab. Zygmunt Lalak – kierownik programu IDUB, dr Dominik Wasilewski – koordynator programu IDUB, przedstawiciele Biura Koordynującego IDUB oraz członkowie Komitetu Zarządzającego POB I. Pytania i zagadnienia prosimy przesyłać przez formularz znajdujący się na stronie www programu “Inicjatywy Doskonałości – Uczelnia Badawcza”. Tam również umieszczony został link do spotkania.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie www Programu IDUB.