Kurs klasyfikatora grzybów organizowany przez Centrum Szkoleń Wydziału Biologii

Zapraszamy na kurs klasyfikatora grzybów, który organizowany przez Centrum Szkoleń Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Mykologicznego. Kurs poprowadzi dr Julia Pawłowska z Instytutu Biologii Ewolucyjnej.

Kurs będzie odbywać się w dniach 3-5 września w Hajnówce i zakończy się egzaminem w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku. Koszt to 1500 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 sierpnia pod adresem: rejestracja.cswb@uw.edu.pl lub za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

Więcej informacji na stronie www Centrum Szkoleń Wydziału Biologii UW, na fanpage’u Centrum Szkoleń Wydziału Biologii UW oraz na stronie www Instytutu Biologii Ewolucyjnej Wydziału Biologii UW.