10. Konferencja Aspects of Neuroscience na Wydziale Fizyki UW

Dziesiąta, jubileuszowa edycja konferencji Aspects of Neuroscience odbędzie się w dniach 26-28 listopada 2021 r. na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Wydział Biologii UW jest partnerem tego wydarzenia.

Ascpects of Neuroscience jest konferencją interdyscyplinarną łączącą różne podejścia do badań mózgu: kognitywne, biologiczne, kliniczne i obliczeniowe. Jest to również druga największa studencka konferencja neuronaukowa w Polsce. W tym roku wykłady wygłoszą: prof. Karl Friston, prof. Rafał Bogacz,  prof. Hartwig S. Siebner, dr Agnieszka Grabska-Barwińska, prof. Lars Kai Hansen, prof. Michał Żochowski oraz prof. Peter Achermann.

Studenckie Koło Naukowe Neurobiologii działające przy Wydziale Biologii UW zorganizowało w 2011 r. pierwszą międzynarodową konferencję Ascpects of Neuroscience i następnie poprowadziło kolejne edycje tego wydarzenia aż do dziewiątej w 2019 r.

Zachęcamy do czynnego lub biernego uczestnictwa w tegorocznej konferencji zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej. Rejestracja jest już otwarta i potrwa do 18 października dla aktywnych uczestników oraz do 15 listopada dla słuchaczy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji Ascpects of Neuroscience oraz w mediach społecznościowych.