Nowe specjalności

Marzec 6th, 2013

Od roku akademickiego 2013/2014 na studiach II stopnia na kierunku BIOTECHNOLOGIA zostaną otwarte nowe specjalności:
1. Neurobiologia i choroby neurodegeneracyjne;
2. Komórki macierzyste w biologii i medycynie;
3. Molekularne podłoże i terapia chorób cywilizacyjnych.

Projekt jest realizowany w partnerstwie z jednostkami Polskiej Akademii Nauk działającymi w obszarze nauk biomedycznych: Instytutem Biochemii i Biofizyki PAN, Instytutem Biologii Doświadczalnej im. Nenckiego, Instytutem Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mossakowskiego oraz we współpracy z jednostkami UW: Wydziałem Chemii, Wydziałem Fizyki, Wydziałem Matematyki, Informatyki i Mechaniki.

Ponadto projekt obejmuje:
* Stypendia motywacyjne dla 40% najlepszych studentów studiów magisterskich , wypłacane w okresie roku akademickiego
* Dofinansowanie staży, wyjazdów konferencyjnych, wyjazdów studyjnych i warsztatów w kraju i zagranicą dla studentów
* Moduł kształcenia w zakresie przedsiębiorczości

Ta treść została opublikowana w środa, Marzec 6th, 2013 o 20:35 w kategorii Bez kategorii. Możesz śledzić wpisy za pomocą RSS 2.0. Komentarze oraz pingi są obecnie zablokowane.

Komentowanie zablokowane.