logo Uniwersytet Warszawski

Odpowiedzialność klimatyczna Drukuj
czwartek, 21 listopada 2019 09:42

Szanowni Koleżanki i Koledzy, zachęcamy serdecznie do przyłączenia się do naszych działań na Wydziale Biologii UW. W ramach zespołu dziekańskiego ds. kryzysu klimatyczno-ekologicznego utworzyliśmy "nieformalną grupę", której członkami są wolontariusze wspierający nas swoją działalnością i pomysłami. Pracy jest sporo, a w obliczu ważkości tematu, jakim jest kryzys klimatyczno-ekologiczny, każdy z nas może realnie przyczynić się do jego zahamowania. Zapraszamy chętne osoby do kontaktu z koordynatorem zespołu.

Kontakt do koordynatora zespołu dziekańskiego ds. kryzysu klimatyczno-ekologicznego:
Jowita Misztal
adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


 

Stanowisko Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego w sprawie kryzysu klimatyczno-ekologicznego

UCHWAŁA NR 01/09/2019 RADY WYDZIAŁU BIOLOGII UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO z dnia 23 września 2019 r. w sprawie kryzysu klimatyczno-ekologicznego (plik pdf)

Lista procedur i zaleceń wprowadzonych na Wydziale Biologii UW w związku z przyjęciem przez Radę Wydziału Biologii uchwały z dnia 23.09.2019 r. w sprawie kryzysu klimatyczno-ekologicznego (plik pdf)

 


logo HR