15 czerwca mija termin aplikowania w konkursie na Mini Granty dla studentów (II stopnia), doktorantów i doktorów Wydziału Biologii. Drukuj
poniedziałek, 12 czerwca 2017 13:07

MiniGranty_ilustracja

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego organizuje konkurs na Mini Granty dla studentów (II stopnia), doktorantów i doktorów Wydziału Biologii. Nagrody są sponsorowane przez firmę RDLS Sp. z o.o. Grant będący nagrodą w Konkursie, przyznawany jest na zakup materiałów laboratoryjnych o wartości do 10 000 PLN netto (m.in. plastików i szkła laboratoryjnego, odczynników chemicznych, zestawów odczynników, drobnego sprzętu laboratoryjnego, którego wartość nie przekracza 3 000 PLN netto) i udostępnienie laboratorium oraz aparatury do badań (np. mikroskopów, chromatografów itp.).

Osoby, które zrealizują grant otrzymają dodatkowo zaświadczenie z firmy RDLS oraz Wydziału Biologii UW, o tym że były kierownikiem własnego projektu badawczego.

Szczegóły dotyczące konkursu na Mini Granty są dostępne na stronach Inkubatora UW: