WSPOMNIENIE Z NOCY BIOLOGÓW Drukuj
wtorek, 28 marca 2017 22:17

nb

Szósta edycja Nocy Biologów odbyła się w piątek 13 stycznia 2017 roku. Tym razem organizatorami nocy były Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW.

Na Wydziale Biologii dostarczyliśmy szerokiemu gronu Odbiorców, nie tylko z Warszawy, interesującą i różnorodną ofertę. Według oszacowań gościliśmy na Wydziale około 4000 osób.

W czasie tej edycji do stałego repertuaru Nocy (wykłady + warsztaty + stoiska) doszło kilka dodatkowych typów atrakcji – między innymi Dzika Rzeka w podziemiach Wydziału i osobna sala z grami edukacyjnymi. Wszystkie sale wykładowe i stanowiska-pokazy z ciekawostkami zarówno na Wydziale jak i w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych przeżywały nieustające oblężenie.

Pracownicy Wydziału Biologii przygotowali ogromną liczbę atrakcji:

• 51 wykładów w 6 salach – 7 240 miejsc w salach wykładowych!
  • 23 tematy warsztatów – 1000 miejsc na warsztatach
  • 29 stoisk, 1 spotkanie, Noc Grozy, Dzika rzeka

Otrzymujemy bardzo pozytywny odzew od Uczestników i ich opiekunów – zarówno w postaci e-maili z podziękowaniami jak i wiadomości na naszym funpage’u Facebook.

Informacje o Nocy biologów (pdf)

Relacja z Nocy Biologów

Tajemnicza strona życia, czyli Noc Biologów na UW