logo Uniwersytet Warszawski

Wykład o pierwszej pomocy dzikim ptakom Drukuj
wtorek, 25 kwietnia 2017 13:54

wyklad_ptasi_azyl_ilustracja

Ogród Botaniczny UW wraz z Ptasim Azylem Warszawskiego ZOO zapraszają na wykład o pierwszej pomocy dzikim ptakom. Piątek 28 kwietnia 2017 r. w godz. 18.00 - 20.00 w sali 103B na naszym Wydziale.
Spotkanie poprowadzi Agnieszka Czujkowska, weterynarz i kierowniczka Ptasiego Azylu, która tak wyjaśnia o czym będzie mowa: "Wykład przeznaczony jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania wiedzy o pomocy dzikim ptakom. Omówione zostaną zasady bezpieczeństwa podczas interwencji, planowanie akcji, najczęściej występujące...

więcej…
 
Spotkanie z cyklu "Ścieżki Kariery" Drukuj
piątek, 21 kwietnia 2017 12:16

BK_spotkanie_ilustracja

26 kwietnia odbyło się spotkanie z cyklu "Ścieżki Kariery". W spotkaniu uczestniczyli absolwenci naszego Wydziału, którzy opowiedzieli o swoich ścieżkach kariery zawodowej. Wśród nich znaleźli się m.in znani dziennikarze, naukowcy, przedstawiciele przemysłu oraz organizacji pozarządowych.

 
Dzień Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego Drukuj
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 11:58

dzien_otw_banner

W sobotę, 22 kwietnia odbył się Dzień Otwarty UW. Na kampusie głównym UW zaprezentowały się wszystkie uczelniane wydziały i jednostki. Przypominamy, że rekrutacja na studia I i II stopnia na UW rozpocznie się 5 czerwca. Opisy wszystkich kierunków oraz wymagań rekrutacyjnych znajdują się na stronie www.irk.uw.edu.pl

więcej…
 
Rekrutacja na Studia Doktoranckie w zakresie wszystkich specjalności Drukuj
piątek, 07 kwietnia 2017 13:04

Dziekan
Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego
ogłasza rekrutację
na Studia Doktoranckie w zakresie wszystkich specjalności istniejących na Wydziale.

Studia są prowadzone w formie indywidualnych studiów stacjonarnych. O przyjęcie na studia mogą ubiegać się absolwenci szkół wyższych, którzy uzyskali tytuł magistra lub równorzędny w zakresie nauk przyrodniczych lub informatyki, matematyki, fizyki.

więcej…
 
Dzień Otwarty Kampusu Ochota Drukuj
wtorek, 28 marca 2017 22:48

dzien_kampusu_ochota_banner

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naukami matematyczno-przyrodniczymi do udziału w Dniu Otwartym Kampusu Ochota (DOKO) w sobotę 8 kwietnia 2017 roku.

Po raz trzeci wspólnym wysiłkiem wydziałów: Biologii, Chemii, Fizyki, Geologii oraz Matematyki, Informatyki i Mechaniki przy współpracy Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Centrum Nowych Technologii, Środowiskowego Laboratorium Ciężkich Jonów oraz kolegium MISMAP i MSOŚ odbędzie się dzień otwarty na ochockim kampusie.

więcej…
 
WSPOMNIENIE Z NOCY BIOLOGÓW Drukuj
wtorek, 28 marca 2017 22:17

nb

Szósta edycja Nocy Biologów odbyła się w piątek 13 stycznia 2017 roku. Tym razem organizatorami nocy były Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW.

Na Wydziale Biologii dostarczyliśmy szerokiemu gronu Odbiorców, nie tylko z Warszawy, interesującą i różnorodną ofertę. Według oszacowań gościliśmy na Wydziale około 4000 osób.

W czasie tej edycji do stałego repertuaru Nocy (wykłady + warsztaty + stoiska) doszło kilka dodatkowych typów atrakcji...

więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 63


logo HR