English version      
 
 

Studenckie Koło Naukowe Geobotaniki

działające pod opieką naukową prof. Bogusława Wiłkomirskiego

Aktualności: Sprawozdanie z obozu geobotanicznego w Górach Sudawskich

W dniach 15-25 lipca bieżącego roku odbył się po raz pierwszy Botaniczny Obóz Naukowy w Wiżajnach na Suwalszczyźnie, organizowany w dużej mierze przez Koło Naukowe Geobotaniki. Projekt ma duże szanse być kontynuowany przez następne lata, dlatego zachęcam szczególnie do lektury opisu tego, co się działo w tym roku. Wszystkich wstępnie zainteresowanych do udziału w obozie w przyszłym roku, proszę o kontakt pod adres: lukaszbanasiak@student.uw.edu.pl

Archiwum aktualności...

Studenckie Koło Naukowe Geobotaniki to nowe koło, zajmujące się szeroko pojętą problematyką botaniczną. Planujemy wyjazdy terenowe, warsztaty laboratoryjne, i seminaria. Mamy nadzieję na realizację długoterminowych projektów zgłaszanych przez samych studentów.

Chcemy zrzeszyć ludzi zajmujących się różnymi dziedzinami botaniki, żeby móc wymieniać podczas spotkań interesujące informacje.

Zapraszamy studentów ze wszystkich lat studiów: tych starszych, żeby podzielili się swoim doświadczeniem i tych młodszych, którym pokażemy jak zorganizowane jest życie naukowe na wydziale.

Zainteresowanych prosimy o pisanie do Łukasza Banasiaka, prezesa Koła.

Zapisz się na listę dyskusyjną, by otrzymywać wiadomości o działalności Koła wprost do skrzynki e-mail:
     

   
  Copyright © Studenckie Koło Naukowe Geobotaniki i webmaster